Manipuliatoriai

DL Agromaster.
Ukrainiečių gamybos 9 tonų keliamosios galios traktorius puspriekabė su kranu-manipuliatoriumi – DLAGROMASTER. Dviejų sijų sustiprintas rėmas ir dviašis linginis tandemas FAD (Italija) užtikrina aukštus eksploatacinius šios puspriekabės duomenis lauko sąlygomis. Krovimo erdvės apibūdinimas – savivartis kėbulas su bortais (dvi eilės bortų po 50 cm), iškraunamas į 3 puses.
DLAGROMASTER visų pirma skirtas naudoti žemės ūkio ir ūkininkų įmonėse sėjamųjų medžiagų, trąšų ir kitų birių krovinių, transportuojamų Big Bag maišuose, savarankiškam pakrovimui / iškrovimui ir transportavimui. Naudojantis papildomais keičiamaisiais darbiniais įtaisais taip pat galimas šieno (šiaudų) ryšulių, rąstų ir įvairių birių medžiagų pakrovimas / iškrovimas ir transportavimas.
DLAGROMASTER gaminama gamybos įranga, turinčia ISO 9001:2015 standarto sertifikatą. Jos gamybai naudojamas kokybiškas konstrukcinis plienas, hidraulinės pasaulinių gamintojų dalys, visi metaliniai elementai milteliniu būdu dažomi automatizuotoje Italijos gamybos linijoje.

Garantijos sąlygos: DLAGROMASTER garantinis laikotarpis yra 12 mėnesių nuo momento, kai įgaliotasis aptarnavimo centras įveda ją eksploatacijon.

Transportavimo matmenys: Suminis krovinio ilgis: 11 m., plotis – 2,40 m., aukštis –2,40 m., svoris – 4,0 tonos.

 

DL Agro Manipulatorius

Ukrainiečių gamybos traktoriaus manipuliatorius DLAGRO. Manipuliatorius DLAGRO skirtas naudoti žemės ūkio ir ūkininkų įmonėse sėjamųjų medžiagų, trąšų ir kitų birių krovinių, transportuojamų Big Bag maišuose, pakrovimui / iškrovimu tiek lauko sąlygomis, „ant grunto“, tiek ir įmonės teritorijoje. Taip pat galima jį panaudoti įmonėje vykdant įvairaus pobūdžio aukštuminius remonto ir statybos darbus.

Pagrindiniai pranašumai: : Manipuliatorius DLAGRO serijiniu būdu naudojantis bendrovės „DLight“ gamybine įranga gaminamas nuo 2016 metų. Konstrukcija parengta 3-taškiam kabinimui tiek prie Ukrainos traktorių, tiek ir prie analogiškų užsienio gamybos traktorių. Daugiau kaip 300 Ukrainos žemės ūkio įmonių jau sėkmingai naudoja DLAGRO kasdieninei savo veiklai.
• Hidrauliniai autrigeriai ir pasvirimo matuoklis – lengvas ir tikslus pastatymas ant bet kokio paviršiaus
• Hidraulinės spynos ir garsinio signalo mygtukas – eksploatavimo saugumas
• Reguliuojamos fluoroplasto įvorės į manipuliatoriaus ranktūrius – patogu dirbti
• Lengvas ir greitas prijungimas prie užkabo ir įprastos traktoriaus hidraulinės sistemos
• Didelis patikimumas, kadangi konstrukcija neturi sudėtingų mazgų
• Paprasta eksploatacija, manevringumas ir krovinių perkėlimo į kitą vietą tikslumas
• Mažos išlaidos techninei priežiūrai
• Prieinama kaina, palyginti su analogiškais kitų gamintojų kranais

Europinio lygio kokybė
Manipuliatorius DLAGRO gaminamas gamybos įranga, turinčia ISO 9001:2015 standarto sertifikatą. Jo gamybai naudojamas kokybiškas konstrukcinis plienas, hidraulinės pasaulinių gamintojų dalys, visi metaliniai elementai milteliniu būdu dažomi automatizuotoje Italijos gamybos linijoje.

PAPILDOMA KABINAMOJI ĮRANGA
Krepšys kroviniams kelti, skirtas įvairių technologinių krovinių kėlimui.
Keliamoji galia – 300 kg, pakėlimo aukštis – 6 m, pagrindiniai matmenys (I х P х A) 1230х820х1080 mm.

 

Teleskopinis krautuvas
Traukiklis 3 viename, su papildomais peiliais. Kietam dirvožemiui ir stiprioms šaknims.

 

Aligatoriaus traukiklis
Krautuvo operatorius turi tiesiog paspausti medį griebtuvo viduje, stumti medį į priekį, kad sunaikintų šaknis, ir traukti medį.

 

Spausdinti El.paštas